گاهی اوقات پیش می آید برای خرید محصولی از یک مجموعه و یا کار کردن با پنل کاربری سایت سوالاتی برایتان پیش می آید. ما در این صفحه چندین سوال متداول را پاسخ داده ایم تا شما عزیزان از سردرگمی خارج شوید. اما اگر به هر دلیلی پاسخ سوال خود را دریافت نکردید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

ارسال محصولات معمولا چند روز طول می کشد و چه روش های برای ارسال وجود دارد؟

محصولات بعد از ثبت سفارش در اولین فرصت در تایم کاری ارسال خواهند شد. تایم تحویل به نوع پست بستگی دارد در حال حاضر 2 نوع ارسال محصول داریم. یکی پست پیشتاز و دیگری پست سفارشی، بسته به نوع پست درخواستی و محل ارسال بین 2 تا 8 روز تحویل کالا زمان می برد

آیا حساب کاربری من قابل ویرایش است؟

سیستم مجموعه کاملا منعطف طراحی شده است. اگر می خواهید هر بخش از حساب کاربری را ویرایش کنید باید ابتدا به حساب خود وارد شوید و به پروفایل خود بروید، سپس در قسمت اطلاعات کاربر می توانید ویرایش اطلاعات را بزنید و هر بخش را ویرایش نمایید.

ساعت کاری ثبت سفارش آنلاین چه زمانی است؟

ثبت سفارش آنلاین در استوک پخش محدودیت زمانی ندارد. شما عزیزان می توانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته اقدام به خرید کنید. اما مرسوله در ساعات کاری مجموعه پردازش و ارسال خواهد شد.

آیا می توان سفارشات قدیمی و جدید را مدیریت کرد؟

هر سفارشی در مجموعه ما ثبت می شود در آینده نیز قابل دسترس خواهد بود و شما عزیزان می توانید محصولات خریداری شده خود را بررسی کنید. برای این کار به حساب کاربری خود وارد شوید سپس به یخش سفارشات من رجوع کنید.